Aktualnie jesteś w: Home / Blog / Biznesowe Plany spółki Marketing Relacji na 2023 rok

Biznesowe Plany spółki Marketing Relacji na 2023 rok

Biznesowe Plany spółki Marketing Relacji na 2023 rok

04.01.2023

Managerowie naszej spółki wspierają firmy w rozwoju już od ponad 10 lat. W tym czasie nasza spółka pozyskała dużo ciekawych i wartościowych kontaktów biznesowych. Dlatego zakładamy, że w Nowym 2023 roku przyłożymy jeszcze większą uwagę do budowania jeszcze lepszych relacji zarówno z naszymi obecnymi, potencjalnymi, jak i byłymi klientami.

 

Na co w 2023 roku przeznaczymy więcej czasu?

W Nowym Roku planujemy z obecnymi Klientami poszerzyć zakres współpracy. A niektórym pomożemy w strategicznym rozwoju. Chętnie dzielimy się z Klientami swoim know how i doświadczeniem. Pomożemy zwiększyć jakość i efekty Projektów. W tematach dotyczących strategicznego rozwoju lub szkoleń swoim unikalnym know how i bardzo dużym 29 – letnim doświadczeniem dzieli się z Klientami Jan Załęcki, Wiceprezes naszej spółki.

Dodatkowo poświęcimy więcej czasu na przygotowanie ważnych informacji, które sprawdziły się w naszych Projektach. Będziemy systematycznie śledzić rynek, wyszukiwać i publikować informacje przygotowane przez innych światowych liderów lub ekspertów dotyczące rozwoju osobistego i rozwoju firm. Zależy nam na tym, aby rozwijać współpracę i zwiększyć liczbę zadowolonych Klientów.

Zapraszamy do niezobowiązujących rozmów o Waszym biznesie i potrzebach. Wspólnie lepiej zaplanujemy i zrealizujemy bardziej efektywne działania dla Waszej firmy.

#Plany #Biznes #Relacje #Marketing #Sprzedaż #Rozwój #Dosprzedaż #PozyskiwanieKlientów   #ObsługaKlientów #Badania#Badaniesatysfakcji #TajemniczyKlient #BazyDanych #WysyłkiSMS

Jak oceniasz ten artykuł?
[Total: 3 Average: 3.7]

Kategorie bloga

O Redakcji i Blogu

Artykuły na bloga powstają w zespole pod redakcją Jana Załęckiego – Od samego początku kariery zawodowej dążyłem do wspierania w rozwoju obecnych i przyszłych liderów rynków. Naszym Klientom oferuję innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na osiąganie celów strategicznych. Tworzymy blog ekspercki dotyczący marketingu relacji. Teorię marketingową i statystyki zawarte w światowych raportach łączymy z case study – fachowo analizujemy bieżącą sytuację na rynku i prognozy w marketingu relacji, który stanowi podstawę tematyczną w naszych artykułach.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.