Direct mail

Direct mail — adresowa wysyłka pocztowa. W tym zakresie nasz Zespół Managerów ma ponad 26 lata doświadczeń. Realizujemy duże i stałe zlecenia lub cykliczne, rozwojowe wysyłki, m.in. dla Klientów z Polski, innych krajów, w tym od wielu lat dla Klienta z Francji. Posiadamy doświadczenie w kompleksowych wysyłkach listów i materiałów promocyjnych kierowanych do osób i firm w Polsce oraz na inne, międzynarodowe rynki.

 

Kompleksowa wysyłka direct mail

W zakres naszych usług wysyłek direct mail składają się m.in. następujące prace:

 • Dobór odpowiednich elementów składowych wysyłki
 • Przygotowanie treści w liście i ofercie
 • Realizacja wszelkiego rodzaju druku: kopert, listów, ofert, np. trójwymiarowe oferty, plakaty
 • Nadruk na kopertach: logo i adresu nadawcy oraz umowy z pocztą
 • Personalizacja listów lub kopert, w tym z odmianą imion oraz innych, dowolnych zmiennych
 • Kopertowanie lub foliowanie: folia przezroczysta, czarna lub kolorowa
 • Optymalizacja kosztów wysyłki pocztowej, w tym dobór najlepszego operatora alternatywnego
 • Obsługa zwrotów
 • Dostarczenie raportów

Realizujemy również wysyłki do świeżych baz osób indywidualnych lub firm. Jak wiadomo, kierując wysyłki promocyjne do nowych, potencjalnych klientów tj. do tzw. świeżych rekordów można uzyskać wyższe efekty, nawet 2, 4 – krotnie. Wszystko zależy od rodzaju produktu i usługi, które kierujemy do takich klientów.

Direct mailing: realizacja usługi

Każdego dnia dla Waszej firmy możemy wysyłać nawet listów do:

 • Nowych firm w ilościach 1000 /dziennie
 • Nowych osób indywidualnych w ilościach kilka tysięcy /dzień

Z naszych doświadczeń wynika, że przy wielu projektach dobrze zaplanowany proces komunikacji marketingowej daje znacznie większe efekty. Dla wielu klientów np. Fundacji oraz firm szkoleniowych realizowaliśmy usługę Call Center lub direct mail. Po połączeniu obu działań w jeden projekt średnio obniżyliśmy naszym Klientom koszt pozyskania nowego klienta lub nowego darczyńcy aż o ponad 50 proc.

Prowadzimy również procesy zarządzania pomiędzy pocztą polską a operatorem alternatywnym. Klient może również zaplanować dystrybucję wysyłki na określone dni. W przypadku Operatora alternatywnego jest możliwość śledzenia trasy listonosza. Wykonujemy wysyłkę z wysoką jakością i gwarancją. Na życzenie Klienta możemy dostarczyć wykaz wszystkich odbiorców dostarczonych listów/wysyłek. Oferujemy krótkie terminy realizacji.

Pracujemy w grupie największych dostawców tych usług. Dlatego nasze ceny są bardzo atrakcyjne.

Direct mail wysyłka maili

Raporty z kampanii direct mail

Każda kampania wysyłek direct mail kończy się dostarczeniem raportu po wysyłce. Raport od operatora alternatywnego generowany jest bezpośrednio z systemu. Na tej podstawie można prześledzić ilości i terminy doręczeń listów. Po każdej wysyłce dokonujemy analizy, której celem jest przygotowanie kolejnej, bardziej efektywnej kampanii. W ten sposób nasi Klienci zwiększają efekty przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów. Na podstawie raportu rzetelnie rozliczamy się z każdym Klientem.

 

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.