Cennik reklam na TOP-OZE

Właścicielem opiniotwórczego portalu www.TOP-OZE.pl  jest spółka Marketing Relacji Sp. z o.o.
Portal zawiera informacje o Odnawialnych Źródłach Energii w szczególności o: fotowoltaice, pompach ciepła, magazynach energii i termomodernizacji budynków w tym wymianie pieców. Nasz portal odwiedzają również osoby zainteresowane rynkiem motoryzacji. Oprócz artykułów systematycznie publikujemy raporty i rankingi najlepszych wykonawców z branży OZE oraz raporty motoryzacyjne.

Klienci cenią sobie również nasz kalkulator oszczędności energii elektrycznej. Chętnie wchodzą też na kalendarium wydarzeń z branży Odnawialne Źródła Energii.

Portal www.TOP-OZE.pl jest często zapraszany jako partner medialny na prestiżowe, ogólnopolskie konferencje i targi OZE.

Istnieje możliwość wyboru dowolnej konfiguracji reklam, w dowolnie wybranych wariantach

Przy wykupieniu reklam na TOP-OZE.pl – Gorące Leady w gratisie

 

W celu uzyskania b. atrakcyjnych rabatów prosimy o kontakt z nami na adres: bok@top-oze.pl                                 

Po podpisaniu Zamówienia gwarantujemy stałą ceną w całym okresie określonym w Zamówieniu

Zapytanie można przesłać przez formularz lub bezpośrednio na adres: bok@marketingrelacji.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marketing Relacji Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mangalia 4/206. Podane przez Ciebie tutaj dane, będziemy przetwarzać wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.