Mass mailing: kampanie e-mail

Mass mailing: kampanie e-mail realizujemy już od wielu lat. Ponieważ z roku na rok efektywność mailingu spada, dlatego coraz częściej realizujemy wysyłki SMS i wysyłki MMS. Jednak przy niektórych produktach i niektórych grupach docelowych korzystne jest przeprowadzenie wysyłki email.

Nasi Klienci często pytają nas: Jak generować leady sprzedażowe? Efektywne działania reklamowe to:

 • Dobrze zaplanowany proces komunikacji marketingowej
 • Testy: form komunikacji, baz, kryteriów doboru bazy, kreacji i treści komunikatów, promocji
 • Zintegrowane działania poprzez realizację kilku rodzajów wysyłek i form reklamy
 • Współpraca z doświadczonym partnerem
 • Wspólne analizy, wykonywanych wcześniej działań
 • E-mail marketing warto testować na różnych bazach, precyzyjnie dobierając grupy docelowe.

Mass mailing: cennik wysyłki e-mail

Ceny na wysyłki e-mail zależą od wielu kryteriów. Dlatego chcąc otrzymać od nas indywidualny cennik na określoną wysyłkę e-mail do potencjalnych klientów Waszej firmy, prosimy o przysłanie następujących informacji:

 • Rodzaj produktu lub usługi
 • Lokalizacja: cała Polska, czy określone województwa?
 • Grupa docelowa: mailing ma być kierowany do osób indywidualnych, czy do firm?
 • Inne, ważne kryteria, które muszą być spełnione do danej grupy docelowej
 • Planowana wielkość wysyłki
 • Planowany termin wysyłki

Mass mailing: kampanie e-mail, RODO

Każda baza klientów indywidualnych posiada zgody marketingowe. Dlatego wysyłki realizowane za naszym pośrednictwem są wykonywane zgodnie z wytycznymi RODO. Współpraca z nami polega na tym, że zarządzamy całym procesem komunikacji marketingowej. Wysyłki email wykonuje zawsze administrator bazy tj. tzw. właściciel bazy. Wysyłka email z każdej bazy jest traktowana indywidualnie. Dlatego współpracując z nami z jednej strony,  można dotrzeć do dużej grupy potencjalnych klientów. Jednocześnie opracowaliśmy prosty system identyfikacji każdego wysłanego komunikatu. Osoby chcące wypisać się z bazy informujemy o źródle, gdzie udzielił zgody i gdzie przechowywane są jego dane. W związku z powyższym współpraca z nami dla naszych Klientów jest zgodna z prawem i bezpieczna.

Zasięgi wysyłek Mass mailing: kampanie e-mail

Wielkość naszej bazy to ok. 0,8 mln potencjalnych klientów biznesowych tj. klientów B2B. Ponadto 20 naszych, stałych, sprawdzonych partnerów biznesowych realizuje wysyłki email do swoich baz, łącznie do ponad 20 mln potencjalnych klientów indywidualnych tj. klientów B2C. Zwykle Klienci dostarczają nam własne kreacje. Na życzenie przygotowujemy profesjonalne komunikaty marketingowe. Dodatkowo według życzenia nasi graficy opracowują proste lub bardziej zaawansowane grafiki.

Content marketing

Naszym Klientom polecamy content marketing tj. strategię marketingową, która polega na regularnym tworzeniu i dystrybucji atrakcyjnych, przydatnych treści. Mają one na celu najpierw zainteresować, następnie zachęcić do zakupu i zbudować z klientami dobre relacje. Utrzymując z klientami stałe relacje przy kolejnych wysyłkach, warto ich informować o nowych promocjach na produkty z wyższej półki lub inne produkty. W ten sposób nie tylko utrzymujemy klienta, ale również zwiększamy jego wartość.

Remarketing email

Kampanie remarketingu realizujemy po pierwszej wysyłce lub po kampanii Google Ads, lub po lub w ramach innego, przeprowadzonego programu reklamowego. W kampanii wysyłki remarketingu przygotowujemy treści w ten sposób, aby użytkownikom strony naszego Klienta przypomnieć przekaz reklamowy o produkcie lub usłudze. Dokładnie planujemy proces komunikacji marketingowej. Tym samym potencjalne leady sprzedażowe zamieniamy na zamówienie. Jednocześnie w bardziej efektywny sposób pozyskujemy nowych klientów.

Raporty z kampanii. Mass mailing: kampanie e-mail

Każda kampania wysyłek email kończy się wygenerowaniem z systemu raportu po wysyłce. Raport, służą do określenia współczynników konwersji, analizy wyników. Celem analiz jest przygotowanie, kolejnej,

bardziej efektywnej kampanii na znacznie większą skalę. W ten sposób nasi Klienci zwiększają efekty przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów. Na tej podstawie rzetelnie rozliczamy się z każdym Klientem.

Mass mailing

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.