Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / Virgin Mobile Polska Sp. z o.o.

Virgin Mobile Polska Sp. z o.o.

Branża: telekomunikacyjna.
Klient: Virgin Mobile Polska Sp. z o.o.
Projekt: użyczenie bazy i wysyłki SMS
Cel: przeniesienie numeru do sieci Virgin.

Zakres usług: Nasza usługa polegała na użyczeniu BD B2C i wysyłce SMS w ilości ok. 70 000 numerów telefonów.  Do kampanii wybraliśmy 2 efektywne i aktualne bazy danych Kierowcy i Market wg wskazanej grupy docelowej: numery pre-paid, osoby robiące zakupy online, są to klienci określonych operatorów. Przed realizowaną wysyłką dokonaliśmy walidację numerów i usunęliśmy numery wyłączone w sieci.

Istotny był fakt, że naszym standardem jest iż na każdy rekord do kampanii telemarketingowej i zwykle SMS-wej objęty jest 6-miesięcznym okresem karencji. Oznacza to, że do tej kampanii nie użyczyliśmy rekordów, które były użyczone do innego projektu z tym samym produktem w okresie 6 najbliższych miesięcy. Również rekordy z tej kampanii nie były użyczane w kolejnych 6 miesięcy do innych kampanii z tym samym produktem.

Efekty: Wynikiem prowadzonej kampanii była 4-krotnie większa ilość otwarć SMS-ów, czyli wstępnego zainteresowania osób w przedstawionym temacie w porównaniu do innych kampanii.

Referencje: wyjątkowo wysoki Click rate 4-krotnie większy niż na bazach innych podmiotów.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.