Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / Cyfrowy Polsat S.A.

Cyfrowy Polsat S.A.

Branża: Fundusze emerytalne
Klient:  Firma z Grupy Polsat

Projekt: Złożona. 8 elementowa, adresowa wysyłka pocztowa do 0,5 mln osób w 2 dni!
Cel: Celem było wykonanie skomplikowanej usługi. składającej się z 8 elementów w formie adresowej wysyłki pocztowej wielkości 0,5 mln w bardzo krótkim okresie 2 dni.

Zakres usług: Pierwotnie mieliśmy otrzymać całą bazę w okresie 2 dni. Okazało się, że pierwotnie wybrana firma realizowała usługę z 10 – krotnie mniejszą wydajnością i jakością odbiegająca od oczekiwań Klienta.

Po dokładnej weryfikacji bazy z naszej strony okazało się, że proces deduplikacji realizowany był nieprawidłowy. W bazie pozostawało wiele dubletów. Na prośbę Klienta rozszerzyliśmy zakres pierwotnie zleconej usługi o tworzenie bazy połączoną z codzienną deduplikacją bazy danych Klienta.
Tym samym po wydruku materiałów codziennie konfekcjonowaliśmy materiały, gdzie większość elementów była personalizowana. Duże ilości personalizowanych elementów przy konfekcjonowaniu ręcznym wymagało wyjątkowej organizacji realizowanej usługi.

Efekty: Baza została zdeduplikowana z wysoka jakością ponad 99,7% a cała partia wysyłki wielkości 500 000 została spakowana prawidłowo.

Referencje: otrzymanie od Klienta – Polsat kolejnych strategicznych usług, w tym organizacja i budowanie dużego Zespołu do obsługi Infolinii.

 

 

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.