Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / Tele2 Polska Sp. z o.o.

Tele2 Polska Sp. z o.o.

Branża: telekomunikacja
Klient: Tele2 Polska Sp. z o.o.
Projekt: doradztwo – opracowane innowacyjnego systemu zintegrowanej komunikacji z Klientami połączonego z procesem pozyskiwania Umów od pozyskanych Klientów. Użyczenia baz B2B i B2C. Utrzymywanie Klientów oraz zwiększanie ich wartości.
Cel: Pozyskanie jak największej liczby nowych Klientów i zwiększeniu udziału w rynku usług telekomunikacyjnych.

Zakres usług: kompleksowa realizacja usług komunikacji z Klientami, łącznie z nadzorowaniem pracy kurierów przy odbiorach podpisanych Umów od Klientów. Realizacja strategicznych projektów Klienta.

Ilości: w okresie 10 lat współpracy pozyskaliśmy dla Klienta w rozbudowanym modelu biznesowym ok. 1 mln Klientów.

Efekty: W pierwszych pięciu latach współpracy nasz Klient zdobył największy, ponad 4% udział w strukturze połączeń lokalnych pod względem ruchu w wysoce konkurencyjnym rynku usług telekomunikacyjnych. Na podstawie niezależnych badań Klienta jakość i efekty naszych usług w całym okresie współpracy zawsze były oceniane najwyżej. Warto dodać, że w tym okresie 3-krotni zmienił się Zarząd w firmie. Nasz Zespół otrzymywał do realizacji najważniejsze Projekty w pierwszej kolejności.

Referencje: 9-letnia współpraca w latach 2000-2008. W tym okresie pozyskaliśmy dla naszego Klienta 1 mln końcowych Klientów, zarówno B2C jak i B2B (micro, małe i średnie firmy). W tym okresie Spółką Tele2 Polska zarządzały 3 Zarządy. W ich opinii nasz Zespół zawsze uzyskiwał 1 miejsce z grona dużej ilości firm wspierających biznes naszego Klienta. Zdaniem Klienta realizowaliśmy również dla niego wszystkie najważniejsze jego Projekty.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.