Aktualnie jesteś w: Home / Blog / Podsumowanie 2022 roku w naszej Spółce Marketing Relacji

Podsumowanie 2022 roku w naszej Spółce Marketing Relacji

Podsumowanie 2022 roku w naszej Spółce Marketing Relacji

03.01.2023

Nasza spółka miniony rok może zaliczyć do udanych. Najważniejsze zawsze dla nas są informacje zwrotne, które otrzymujemy od aktualnych i byłych pracowników, jak również od aktualnych i byłych klientów. Większość tych informacji dotyczyła rozwoju osobistego pracowników w naszej obecnej i byłej spółce. Słowa podziękowania nasz zarząd otrzymał również od pracowników, którzy aktualnie z nami pracują lub kiedyś z nami współpracowali.

Z końcem 2021 roku oraz w ubiegłym roku pozyskaliśmy dwóch nowych, wartościowych pracowników, którzy wzmocnili nasze działania marketingowe. Choć pracują jeszcze stosunkowo krótko, to bardzo szybko się uczą i rozwijają. Z atmosfery w spółce oraz nabytej wiedzy są bardzo zadowoleni. Ponadto dołączyła do naszego Zespołu nowa, ambitna dziennikarka z dużym potencjałem.

Co najbardziej nas cieszy – wiele osób jest wdzięcznych zarządowi naszej Spółki, jak wiele nauczyło się dzięki współpracy z nami. Wykorzystują tą wiedzę pracując u nas, prowadząc własne działalności lub pracując w innych firmach.

Po stronie klientów przyczyniliśmy się do rozwoju wielu firm. Coraz częściej świadczymy dedykowane usługi doradztwa strategicznego. Natomiast przy okazji świadczenia innych usług, doradztwo strategiczne oferujemy w gratisie. Wówczas, jeśli jest potrzeba przygotowania biznes planu, to przygotowujemy biznes plan z atrakcyjnym rabatem.

Dla przykładu jeden z naszych Klientów, który rozpoczął z nami współpracę ponad 2 lata temu jako startup na początkowym etapie rozwoju, w ubiegłym roku zakupił udziały w firmie ze swojej branży. Łącznie wygenerował już ok. 100 mln zł przychodu, a na ten rok planuje dalszy, bardzo duży rozwój.
Firm, z którymi pracowaliśmy w ubiegłym roku lub w minionym czasie, a które działały na rynku fuzji i przejęć było więcej. Dlatego nasza Spółka poszerzyła zakres usług o pośrednictwo w zakresie fuzji i przejęć. Jan Załęcki, Wiceprezes naszej Spółki, który posiada duże doświadczenie w strategicznym rozwoju firm osobiście przeprowadza rozmowy w tym zakresie. Dzięki temu pomagamy sprzedać biznesy lub pomagamy naszym Klientom zainwestować w nowe, ciekawe projekty.

W ubiegłym roku wspierając firmy z branży OZE pośrednio przyczyniliśmy się do obniżki kosztów osób i firm oraz zwiększenia przychodu. W rezultacie dzięki działaniom naszej Spółki, tysiące firm i osób indywidualnych zainstalowało instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Tym samym przyczyniliśmy się również w jakiś sposób do ochrony środowiska.

Bardzo ważny jest również dla nas fakt, że nasze działania przyczyniają się w wielu firmach do znacznej poprawy jakości obsługi klientów. Klienci, którzy z nami realizują badania satysfakcji klientów lub tajemniczego klienta, zwykle kontynuują działania, ponieważ widzą w tym znaczne korzyści.

Pomimo wojny na Ukrainie i dużych zawirowań w wielu branżach, w tym na rynku reklamy i marketingu, przychody naszej Spółki były na podobnym poziomie jak w 2021 roku, co uważamy za dobre osiągnięcie.

#PodsumowanieRoku #Marketing #MarketingRelacji #Wyniki #Relacje #Klienci #Pracownicy

Jak oceniasz ten artykuł?
[Total: 1 Average: 5]

Kategorie bloga

O Redakcji i Blogu

Artykuły na bloga powstają w zespole pod redakcją Jana Załęckiego – Od samego początku kariery zawodowej dążyłem do wspierania w rozwoju obecnych i przyszłych liderów rynków. Naszym Klientom oferuję innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na osiąganie celów strategicznych. Tworzymy blog ekspercki dotyczący marketingu relacji. Teorię marketingową i statystyki zawarte w światowych raportach łączymy z case study – fachowo analizujemy bieżącą sytuację na rynku i prognozy w marketingu relacji, który stanowi podstawę tematyczną w naszych artykułach.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.