Aktualnie jesteś w: Home / Blog / Trzecia edycja Mój Prąd będzie obowiazywała w okresie przed jej ogłoszeniem

Trzecia edycja Mój Prąd będzie obowiazywała w okresie przed jej ogłoszeniem

Trzecia edycja Mój Prąd będzie obowiazywała w okresie przed jej ogłoszeniem

13.03.2021

Z dotacji na fotowoltaikę trzeciej edycji Mój Prąd skorzystają także prosumenci, którzy poniosą wydatki przed uruchomieniem nowego naboru.

Wg pozyskanych przez portal Gramwzielone od Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Program wynika, że:
1. Wnioskodawcy, którzy zakupili instalację po 31 stycznia 2020 r. i przed ogłoszeniem nowego naboru będą mogli skorzystać z dofinansowania z nowej edycji Programu Mój Prąd po spełnieniu pozostałych warunków określonych w programie.

  1. W trzeciej edycji Programu zostanie utrzymany dotychczasowy warunek dofinansowania instalacji o mocy wynoszącej co najmniej 2 kW i nie więcej niż 10 kW.
  2. W nowej edycji Programu Mój Prąd można będzie pozyskać dotację na domową instalację fotowoltaiczną oraz na dodatkowe urządzenia energetyczne.
    Oznacza to, że Prosumenci zoptymalizują zużycie energii elektrycznej produkowanej w gospodarstwie domowym a jednocześnie magazyny energii odciążą sieć dystrybucji.
  3. Szczegóły trzeciej edycji programu Mój Prąd mają być ogłoszone wkrótce.

Kategorie bloga

O Redakcji i Blogu

Blog

Artykuły na bloga powstają w zespole pod redakcją Jana Załęckiego – Od samego początku kariery zawodowej dążyłem do wspierania w rozwoju obecnych i przyszłych liderów rynków. Naszym Klientom oferuję innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na osiąganie celów strategicznych. Tworzymy blog ekspercki dotyczący marketingu relacji. Teorię marketingową i statystyki zawarte w światowych raportach łączymy z case study – fachowo analizujemy bieżącą sytuację na rynku i prognozy w marketingu relacji, który stanowi podstawę tematyczną w naszych artykułach.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2021 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.