Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / Wydawnictwo Manager Media Sp. z o.o.

Wydawnictwo Manager Media Sp. z o.o.

Branża: wydawnictwo
Klient: Wydawnictwo Manager Media Sp. z o.o.
Projekt: Pozyskiwanie prenumeratorów miesięcznika Manager Magazin.
Cel: 5 -krotne zwiększenie ilości prenumeratorów do 10 tys. w okresie 3 lat.

Zakres usług: Opracowanie koncepcji strategii działań, precyzyjny dobór bazy potencjalnych Klientów wg branż i wielkości zatrudnienia, druk materiałów, usługa direct mail, opracowanie efektywnego Skryptu rozmowy, obsługa infolinii, aktywny telemarketing.
Z Klientem nawiązaliśmy współpracę, kiedy prowadził już blisko rok aktywne działania na polskim rynku.
W tym czasie Klient samodzielnie pozyskał 2 tys. prenumeratorów.
Naszym celem było w kolejnych 3 latach pozyskanie 10 tys. prenumeratorów. Zaproponowaliśmy zintegrowane działania, które zarówno wówczas jak i w obecnej chwili są najbardziej efektywne. Polegały one na dotarciu do osób decyzyjnych w precyzyjnie dobranej grupie docelowej w formie papierowej. Klient zaproponował atrakcyjną promocję. Polegała ona m.in. na wysyłce bezpłatnego periodyka. Poznaliśmy najważniejsze tematy, które będą poruszane na łamach kolejnych wydań w określonych miesiącach. Następnie telefonicznie docieraliśmy do adresatów pytając ich o ich preferencje. Akcentowaliśmy tematy które były zbieżne z preferencjami rozmówcy. W ten sposób osiągaliśmy znacznie wyższą efektywność w stosunku do tradycyjnych metod.

Efekty: Projekt był realizowany w latach 2004-2008. W pierwszych 3 latach znacznie przekroczyliśmy oczekiwania Klienta. Łącznie w całym 5 -letnim okresie pozyskaliśmy ponad 20 tys. prenumeratorów.
Pod koniec naszej współpracy miesięcznik Manager Magazin był jednym z dwóch największych czasopism biznesowych w Polsce. Łączny jego nakład ze sprzedażą poprzez kioski 50 tys. egzemplarzy.

Na duże słowa podziękowania zasługuje Pan Olaf Furmanek – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.

Referencje: Stała 5-letnia współpraca.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.