Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / Wydawnictwo RADA Mariusz Drozdowicz

Wydawnictwo RADA Mariusz Drozdowicz

Branża: wydawnictwo, czasopisma dla księgowych
Klient: Wydawnictwo RADA Mariusz Drozdowicz
Pierwsze, publikacje Wydawnictwa dotyczyły profesjonalnych porad dla księgowych, głównie z zakresu VAT. Były to tytuły: “Sposób na VAT”, oferowanego wraz z serwisem internetowym ww.VAT.ksiegowego.pl „Porada Księgowego” i „Dobra Rada”. Nad wysoką jakością treści pracował Zespół składający się z fachowców z tej branży. Zespół redakcji Wydawnictwa RADA oraz autorzy, to praktycy z firm i urzędów skarbowych na co dzień mający do czynienia z problemami podatników.
Natomiast całokształtem Wydawnictwa kierował założyciel Pan Mariusz Drozdowicz, który wcześniej pracował m.in. dla GOFIN (od 1997 roku) oraz dla INFOR (od 2002 do 2011 roku) jako Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający.
Naszym zadaniem była kompleksowa usługa w zakresie pozyskiwania, obsługi Klientów oraz dosprzedaży produktów. Klient skupiał uwagę na jak najlepszym połączeniu i przenikaniu się papierowej, tradycyjnej formy przekazywania informacji z internetową.
Projekt: Opracowanie strategii działań, właściwy dobór bazy – grupy docelowej wg branż i wielkości zatrudnienia, opracowanie efektywnego Skryptu rozmowy, obsługa infolinii, telemarketing wychodzący. analiza efektów w poszczególnych targetach. Dosprzedaż produktów.
Cel: Osiągnięcie Break Even Point w okresie krótszym niż 1 rok.

Zakres usług: Kompleksowa usługa pozyskiwania i obsługi Klienta.
Efekty: Cel strategiczny osiągnęliśmy dla Klienta w krótszym okresie od jego oczekiwań.
Projekt był realizowany w latach 2011-2012. Z przyczyn niezależnych od Klienta oraz od nas, współpraca ta musiała się zakończyć, zadowalających efektów i chęci rozwijania dalszej współpracy.

Referencje: Właściciel firmy posiadał bardzo duże doświadczenie, na rynku firm wspierających rozwój tego typu wydawnictw. Na tej podstawie do rozwoju swojego biznesu Klient wybrał nasz Zespół, jako wyłącznego Partnera do kompleksowej współpracy.

Szczególne słowa podziękowania należą się Panu Mariuszowi Drozdowiczowi – Prezesowi Zarządu.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.