Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / The Big Challenge – Francja

The Big Challenge – Francja

Branża: Agencja Reklamowa
Klient: The Big Challenge – Francja.
The Big Challenge to jest pierwszy internetowy konkurs języka angielskiego dla europejskich szkół, który promuje naukę języka angielskiego w formie ciekawej i przyjemnej zabawy. Konkurs jest wspaniałym narzędziem, które motywuje uczniów. W Polsce Konkurs odbywa się już od 2016 roku.
Projekt: kompleksowej usługi wysyłki pocztowej materiałów do szkół w Polsce.
Cel: realizacja terminowych wysyłek pocztowych z wysoką jakością.

Zakres usług: Do naszych zadań należy jakościowy druk materiałów informacyjnych do Konkursu, tj. broszur formatu A3 i plakatów formatu A2 wg określonych specyfikacji technicznych, kopert. Personalizacja oraz składanie i rzetelne pakowanie materiałów do kopert. Wysyłka listów do szkół w określonym terminie.

Realizacja każdej czynności odbywa się terminowo i jakościowo.

Efekty: Ze zrealizowanych kampanii Klient jest bardzo zadowolony w zakresie profesjonalnego zarządzania całym procesem wysyłki pocztowej kampanii na Polskę.

Szczególne słowa uznania należą do Pani Dyrektor Konkursu w Polsce ze strony Klienta za zaangażowanie i duże wsparcie w rozwój wspólnego projektu.

Referencje: Współpracę rozpoczęliśmy w 2005 roku. A stała współpraca w okresie od 2015 r. do chwili obecnej. W związku z zadowoleniem z jakości realizowanych usług Klient rozważa nawiązania współpracy również na inne kraje Europy.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.