Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / Przegląd Readers Digest

Przegląd Readers Digest

Branża: wydawnicza
Klient: Przegląd Readers Digest
Projekt: Udzielanie licencji na bazy osób indywidualnych typu B2C oraz sprzedaż wysokiej jakości albumów z różnych ciekawych tematów.
Cel: Zwiększenie efektywność o co najmniej 20% w stosunku do wyników uzyskiwanych przez inne, wybrane firmy telemarketingowe w tradycyjnym modelu sprzedaży albumów.
Zakres usług: Udzielanie licencji na własną bazę Elita – osób indywidualnych B2C.
Opracowanie unikalnego Skryptu rozmowy. Realizacja Kampanii sprzedażowej w formie telemarketingu.
Na początku przeprowadziliśmy dokładną analizę wszystkich produktów Klienta. Były to wyjątkowo wysokiej jakości albumy. Doskonale nadawały się na prezenty. W związku z tym, że w naszej bazie danych Elita posiadaliśmy informację o dokładnej dacie urodzenia zarówno osoby które wyraziły zgodę do bazy danych, jak również daty urodzenia dzieci. Pozostało nam wybrać takie rekordy, których daty urodzenia zbliżały się w terminie 2-4 tygodni od dnia rozmowy. Rozmowy telefoniczne poległy na tym aby zachęcić rozmówcę do kupna albumu na urodziny dla swojego dziecka, W przypadku jeśli znaliśmy datę urodzenia rozmówcy, wówczas zachęcaliśmy aby namówił małżonka do zakupu albumu wg zainteresowania jubilata.

Efekty:
Podczas kampanii sprzedaży albumów wzrost efektów nie tylko przekroczył 20%, ale wyniósł aż 250%!
Klientowi w okresie intensywnej współpracy z naszym Zespołem wzrosły aż o 20 proc. przychody ze sprzedaży książek w 2005 roku– ze 134,2 do 160,5 mln zł.
Źródło: http://rynek-ksiazki.pl/aktualnosci/readers-digest-przeglad-sp-z-o-o-2/

Szczególne podziękowanie za współpracę składamy Pani Bożenie Chmielarczyk – Prezes Zarządu Wydawnictwa RD, a z naszej strony Annie Szawro – Kierownikowi Działu Baz Danych oraz Magdalenie Wojciechowskiej – Analitykowi Działu Baz Danych

Referencje: Z Klientem współpracowaliśmy aż przez 8 lat w okresie 2002 – 2009.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.