Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / INTRUM JUSTITIA Sp. z o.o.

INTRUM JUSTITIA Sp. z o.o.

Branża: Windykacja
Klient: INTRUM JUSTITIA Sp. z o.o. ze 100% kapitałem szwedzkim. Po połączeniu z firmą Lindorff w 2017 roku utworzyła największą na świecie firmę zarządzającą wierzytelnościami. Obecnie posiada 19 biur w całej Europie. Niemcy wraz ze Szwajcarią, Austrią, Czechami, Słowacją i Węgrami znajdują się w regionie Europy Środkowej. Europa Zachodnia obejmuje Belgię, Irlandię, Francję, Włochy, Portugalię, Hiszpanię. W Europie Północnej biura znajdują się w: Danii, Estonii, Finlandii, Polsce, Holandii, Norwegii oraz Szwecji. Poprzez sieć agentów, Intrum Justitia jest również obecna w 160 krajach na całym świecie.
Do Polski Klient zawitał w 1988 roku. Duży rozwój firmy nastąpił od 2001 roku. Była to pierwsza firma w Polsce, która działała na tak dużą skalę na polskim rynku. Klienta tego, podobnie jak kilku innych pozyskaliśmy z polecenia naszego Zespołu przez Biura Konsula Szwecji.
Projekt: Wsparcie sprzedaży w usługach windykacyjnych oraz skupu wierzytelności.
Cel: Uzyskanie co najmniej 5 000 potencjalnych Klientów biznesowych w okresie 2 lat.

Zakres usług: Naszym zadaniem było udzielenie licencji ponad 100 tys. potencjalnych Klientów. W pierwszej kolejności były wybrane duże, później średnie, a na końcu mniejsze firmy z bazy Efekt. Dodatkowo naszym celem był telefoniczny kontakt z potencjalnymi Klientami. Zadaniem naszym było ustalenie właściwej osoby decyzyjnej odpowiadającej za ten zakres usług, odpowiednie zaprezentowanie firmy, zbadanie potrzeb i potencjału każdego Klienta. Następnie pozyskiwaliśmy i umawialiśmy spotkania handlowe. W Projekcie pracowało kilkudziesięciu Konsultantów.

Efekty: Projekt był realizowany przez 2 lata w okresie 2001 – 2002 r. Założone cele uzyskaliśmy już zaraz po 1 roku. Uzyskane przez nas wyniki były tak duże, które znacznie przerosły oczekiwania Klienta. Na tej podstawie Klient podjął decyzję rozbudowania własnego Call Center do wielkości 100 stanowisk.

Referencje: Pozyskanie Klienta z polecenia. Posiadamy satysfakcję, że w jakimś stopniu przyczyniliśmy się do tego, że dziś firma jest nr 1 na świecie w zarządzaniu wierzytelnościami. Po tym Projekcie mieliśmy kolejne polecenia z Konsulatu Szwecji.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.