Aktualnie jesteś w: Home / Blog / Przetrwaj i rozwiń się!

Przetrwaj i rozwiń się!

Przetrwaj i rozwiń się!

16.03.2020

Przetrwaj i rozwiń się!  Zastanawiajmy się jak przetrwać trudny okres pandemii. Każdy ma miesięczne zobowiązania w postaci: bieżących opłat, czynszów, wyżywienia, itp. Wiele osób ma do spłaty raty kredytów, pożyczek.
Każdy skrupulatnie przelicza swój budżet i zastanawia się czy na wszystko mu wystarczy?
Co będzie dalej? Trudne sytuacje mocno wpływają zarówno na życie prywatne i zawodowe.

Doskonale to rozumiem, ponieważ już raz w życiu prywatny i 3-krotnie w biznesie miałem b. trudne chwile.
Dla mnie osobiście zawsze pomocne były i są: Przetrwaj i rozwiń się!

1. Wiara w Boga.
2. Wsparcie najbliższej Rodziny.
3. Dostosowanie się do sytuacji na rynku.

Teraz jest b. dobry czas dla pogłębienie więzi z rodziną. Pamiętajmy, że zawsze po burzy wschodzi słońce. Na pewno nie należy popadać w panikę. Nie pozwólmy, aby strach i lęk dezorganizował nasze życie. Warto zastanowić się, jak zagrożenia przekuć na szanse? Szukajmy pozytywów w nowej sytuacji.
Teraz również jest najlepszy okres, aby zainwestować w siebie. Każdy w internecie możne znaleźć ciekawe webinary, szkolenia, publikacje biznesowe do osobistego rozwoju. Wspólne dyskusje z doświadczonymi osobami wspomagają wyszukanie lepszych rozwiązań tzw. trust mózgów (Napoleon Hill).

Może ktoś podzieli się ciekawym pomysłem?

Jak oceniasz ten artykuł?
[Total: 0 Average: 0]

Kategorie bloga

O Redakcji i Blogu

Artykuły na bloga powstają w zespole pod redakcją Jana Załęckiego – Od samego początku kariery zawodowej dążyłem do wspierania w rozwoju obecnych i przyszłych liderów rynków. Naszym Klientom oferuję innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na osiąganie celów strategicznych. Tworzymy blog ekspercki dotyczący marketingu relacji. Teorię marketingową i statystyki zawarte w światowych raportach łączymy z case study – fachowo analizujemy bieżącą sytuację na rynku i prognozy w marketingu relacji, który stanowi podstawę tematyczną w naszych artykułach.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.