Aktualnie jesteś w: Home / Blog / Potencjał bazy Przedsiębiorców m.in. dla branży Fotowoltaika.

Potencjał bazy Przedsiębiorców m.in. dla branży Fotowoltaika.

Potencjał bazy Przedsiębiorców m.in. dla branży Fotowoltaika.

30.04.2020

Wielu Klientów, w tym m.in. z branży fotowoltaika pyta nas o potencjał bazy Przedsiębiorców z numerem telefonu, którzy są właścicielami domów jednorodzinnych.
Dziś przygotowaliśmy aktualne statystyki naszej bazy, z podziałem wg:

  1. 1. województw
  2. 2. powiatów
  3. 3. branż
  4. 4. roku założenia firmy
  5. 5. płci

Ważne jest, że naszym standardem jest, że przy użyczaniu bazy danych:

  1. 1. 6 – miesięczny okres karencji na określony produkt
  2. 2. deduplikacja bazy przy udzielaniu licencji do kolejnych Zamówień
  3. 3. walidacja bazy, czyli sprawdzamy
  4. 4. 100% Gwarancja Satysfakcji Klienta

W ostatnich tygodniach szczególnie ważna jest walidacja. Dotychczas przed 14 marca 2020 roku tuż przed przekazaniem bazy do Klienta, usuwaliśmy z bazy średnio 10% rekordów. Były to numery wyłączone tymczasowo lub na stałe. Obecnie w okresie Pandemii koronawirusa z niektórych baz po dokonaniu walidacji pozostawało około 50% aktywnych numerów w sieci.

Oznacza to, że zaoszczędziliśmy naszym Klientom nie tylko połowę kosztów przy zakupie licencji. Największe koszty oszczędzają nasi Klienci na pracy swoich Konsultantów telefonicznych lub Handlowców. Jest to dodatkowa oszczędność kosztów 4 do 6 razy większa, w stosunku do oszczędności kosztów zakupu licencji baz.

Myślę, że są to ważne informacje dla wielu Managerów. Link do statystyk znajdziecie poniżej w komentarzu tego posta. Plik zamieszczony jest na naszej stronie. Warto go przejrzeć i zapisać sobie ten plik w swoich dokumentach.

W przyszłym tygodniu zamieścimy post z potencjałem 20 baz naszych Partnerów. Łącznie jest to ok. 35 mln osób z numerem telefonu komórkowego przed deduplikacją pomiędzy bazami.

Jak oceniasz ten artykuł?
[Total: 0 Average: 0]

Kategorie bloga

O Redakcji i Blogu

Artykuły na bloga powstają w zespole pod redakcją Jana Załęckiego – Od samego początku kariery zawodowej dążyłem do wspierania w rozwoju obecnych i przyszłych liderów rynków. Naszym Klientom oferuję innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na osiąganie celów strategicznych. Tworzymy blog ekspercki dotyczący marketingu relacji. Teorię marketingową i statystyki zawarte w światowych raportach łączymy z case study – fachowo analizujemy bieżącą sytuację na rynku i prognozy w marketingu relacji, który stanowi podstawę tematyczną w naszych artykułach.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2022 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.