Aktualnie jesteś w: Home / Blog / Potencjał bazy Przedsiębiorców m.in. dla branży Fotowoltaika.

Potencjał bazy Przedsiębiorców m.in. dla branży Fotowoltaika.

Potencjał bazy Przedsiębiorców m.in. dla branży Fotowoltaika.

30.04.2020

Potencjał bazy Przedsiębiorców m.in. dla branży Fotowoltaika. Wielu Klientów, w tym m.in. z branży fotowoltaika pyta nas o potencjał bazy Przedsiębiorców z numerem telefonu, którzy są właścicielami domów jednorodzinnych.
Dziś przygotowaliśmy aktualne statystyki naszej bazy, z podziałem wg:

  1. województw
  2. powiatów
  3. branż
  4. roku założenia firmy
  5. płci

Ważne jest, że naszym standardem jest, że przy użyczaniu bazy danych:

  1. 6 – miesięczny okres karencji na określony produkt
  2. deduplikacja bazy przy udzielaniu licencji do kolejnych Zamówień
  3. walidacja bazy, czyli sprawdzamy
  4. 100% Gwarancja Satysfakcji Klienta

W ostatnich tygodniach szczególnie ważna jest walidacja. Dotychczas przed 14 marca 2020 roku tuż przed przekazaniem bazy do Klienta, usuwaliśmy z bazy średnio 10% rekordów. Były to numery wyłączone tymczasowo lub na stałe. Obecnie w okresie Pandemii koronawirusa z niektórych baz po dokonaniu walidacji pozostawało około 50% aktywnych numerów w sieci.

Oznacza to, że zaoszczędziliśmy naszym Klientom nie tylko połowę kosztów przy zakupie licencji. Największe koszty oszczędzają nasi Klienci na pracy swoich Konsultantów telefonicznych lub Handlowców. Jest to dodatkowa oszczędność kosztów 4 do 6 razy większa, w stosunku do oszczędności kosztów zakupu licencji baz.

Myślę, że są to ważne informacje dla wielu Managerów. Link do statystyk znajdziecie poniżej w komentarzu tego posta. Plik zamieszczony jest na naszej stronie. Warto go przejrzeć i zapisać sobie ten plik w swoich dokumentach.

W przyszłym tygodniu zamieścimy post z potencjałem 20 baz naszych Partnerów. Łącznie jest to ok. 35 mln osób z numerem telefonu komórkowego przed deduplikacją pomiędzy bazami.

Jak oceniasz ten artykuł?
[Total: 0 Average: 0]

Kategorie bloga

O Redakcji i Blogu

Artykuły na bloga powstają w zespole pod redakcją Jana Załęckiego – Od samego początku kariery zawodowej dążyłem do wspierania w rozwoju obecnych i przyszłych liderów rynków. Naszym Klientom oferuję innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na osiąganie celów strategicznych. Tworzymy blog ekspercki dotyczący marketingu relacji. Teorię marketingową i statystyki zawarte w światowych raportach łączymy z case study – fachowo analizujemy bieżącą sytuację na rynku i prognozy w marketingu relacji, który stanowi podstawę tematyczną w naszych artykułach.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.