Aktualnie jesteś w: Home / Blog / Podsumowanie 2020 Roku Plany na 2021 rok i Życzenia

Podsumowanie 2020 Roku Plany na 2021 rok i Życzenia

Podsumowanie 2020 Roku Plany na 2021 rok i Życzenia

01.01.2021

Rok 2020 był bardzo trudny. Każdy zmierzył się z nowymi wyzwaniami, których nie było w Biznesplanach.

Pomimo wielu nowych wyzwań miniony rok w naszej Spółce MR zaliczamy do udanych. Opracowana w 2019 r. strategia rozwoju naszej Spółki okazała się właściwa. Cieszy nas rozwój naszych Klientów.
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i pochwały.

Za zaufanie i współpracę dziękuję wszystkim Klientom i Dostawcom. Podziękowania należą się naszym Pracownikom. Dobrego wyniku nie osiągnęlibyśmy bez partnerskiej współpracy z Dostawcami i Klientami.
Dlatego wszystkim dziękuję za wyjątkowo duże zaangażowanie. Wasz wysiłek, otwartość na nowości i miła atmosfera generują wysoką jakość. A współpraca w duchu wzajemnego zaufania przynosi wysoki efekty.

Na 2021 Rok postawiliśmy sobie nowe, jeszcze większe wyzwania. Planujemy autorskie, internetowe Projekty dla najbardziej rozwojowej branży OZE.
Dlatego rozpoczęliśmy już proces rozbudowy Zespołu. Poszukujemy ambitne Osoby z dużym potencjałem, które są otwarte na dalszy rozwój. Wspólnie z Partnerami planujemy znacząco zwiększyć nasz już duży potencjał. Chcemy być strategicznym Partnerem dla wielu obecnych i nowych Klientów, którzy też mają ambitne cele.

Niech Nowy 2021 Rok wiąże się z rozwojem osobistym i przypływem wielu sukcesów!

Jak oceniasz ten artykuł?
[Total: 0 Average: 0]

Kategorie bloga

O Redakcji i Blogu

Artykuły na bloga powstają w zespole pod redakcją Jana Załęckiego – Od samego początku kariery zawodowej dążyłem do wspierania w rozwoju obecnych i przyszłych liderów rynków. Naszym Klientom oferuję innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na osiąganie celów strategicznych. Tworzymy blog ekspercki dotyczący marketingu relacji. Teorię marketingową i statystyki zawarte w światowych raportach łączymy z case study – fachowo analizujemy bieżącą sytuację na rynku i prognozy w marketingu relacji, który stanowi podstawę tematyczną w naszych artykułach.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2022 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.