Aktualnie jesteś w: Home / Blog / Umawianie spotkań cz.2.

Umawianie spotkań cz.2.

Umawianie spotkań cz.2.

09.03.2020

Umawianie spotkań cz.2.

4. Bazy danych.

Określa się, że bazy to co najmniej połowa sukcesu. Moim zdaniem jest to bardzo ważny czynnik podobnie jak praca Konsultantów i Handlowców. Za ten obszar powinien odpowiadać Manager /firma z b. dużym doświadczeniem. Do jego zadań należy: pozyskiwanie baz, segmentacja, deduplikacja, walidacja i zarzadzanie okresami karencji.

5. Skrypt rozmowy.
Skrypt musi być zgodnym z RODO i powinien zapewnić wysokie efekty. Na przygotowanie efektywnego Skryptu rozmowy potrzeba wiele godzin pracy doświadczonych osób. Wg zasad najpierw przygotowuje go Zespół Konsultantów z Kierownikiem Projektu. Weryfikuje go doświadczony Manager.

6. Szkolenie Konsultantów i Handlowców.
Najlepsze szkolenia są prowadzone w formie face2face. Podstawowe tematy szkoleń to: informacje o firmie, produkcie, przewagach konkurencyjnych, grupie docelowej, model działania, oczekiwania, raportowanie.

7. System motywacyjny.

To jeden z najważniejszych obszarów dla Zarządów i Pracowników. Zarząd chce utrzymać jak największy Zespół efektywnych Pracowników. Zaś Pracownicy chcą być rzetelnie i dobrze wynagradzani za dobrą pracę. Zawsze nasuwa się wiele pytań: jaki przyjąć system wynagradzania i motywacji, jaki % całości wynagrodzeń przeznaczyć na podstawę, na premię, prowizję oraz inne profity poza płacowe.
c.d.n.

Jak oceniasz ten artykuł?
[Total: 0 Average: 0]

Kategorie bloga

O Redakcji i Blogu

Artykuły na bloga powstają w zespole pod redakcją Jana Załęckiego – Od samego początku kariery zawodowej dążyłem do wspierania w rozwoju obecnych i przyszłych liderów rynków. Naszym Klientom oferuję innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na osiąganie celów strategicznych. Tworzymy blog ekspercki dotyczący marketingu relacji. Teorię marketingową i statystyki zawarte w światowych raportach łączymy z case study – fachowo analizujemy bieżącą sytuację na rynku i prognozy w marketingu relacji, który stanowi podstawę tematyczną w naszych artykułach.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.