Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / Spółki grupy Nationale Nederlanden

Spółki grupy Nationale Nederlanden

Branża: ubezpieczenia
Klient: Spółki grupy Nationale Nederlanden (NN) Usługi Finansowe S.A. (wcześniej ING)
Projekt: cykliczne udzielenie licencji na bazy (w tym baza firm i przedsiębiorców) do celów sprzedażowo-marketingowych.
Cel: Dostarczanie efektywnych baz z wysoką jakością powyżej 92%.

Zakres usług: Jest to jedna z największych grup ubezpieczeniowych w Europie z siedzibą w Holandii. NN oferuje proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, dzięki którym zabezpieczają finansową przyszłość swoich Klientów i ich bliskich.

Systematyczne udostępnianie profilowanych baz firm i przedsiębiorców B2B oraz B2C, udostępnianie baz zaktualizowanych, generowanie profilowanych leadów połączone są z deduplikacją baz oraz umawianie spotkań handlowych na różne produkty oferowane przez Klienta. Pełne zarządzanie rekordami, które były użyte w kampaniach w poprzednich okresach.

Każdego roku przekazaliśmy bardzo duże ilości rekordów – potencjalnych Klientów, po wcześniejszej deduplikacji baz wg mach kodów określonych przez Klienta.

Wyróżniki realizowanych usług: duży potencjał BD, wysoka jakość, gwarancje, dostosowanie się do potrzeb Klienta i duże doświadczenie Zespołu MR.

Efekty: W trakcie wieloletniej współpracy z Zespołem MR Klient stale korzysta z baz wysokiej jakości. W tym realizowaliśmy Projekt w którym na zaktualizowanych bazach i leadach osiągnięto ponad 5- krotnie wyższe efekty.

Słowa podziękowania należą się Zarządowi, Kadrze Managerskiej oraz Specjalistom odpowiadającym za współpracę. A z naszej strony Pani Bożenie Załęckiej – Prezes Zarządu oraz Mariuszowi Skowronek – Managerowi Działu IT.

Referencje: rozwojowa współpraca już ponad 5 lat od 2013 roku do chwili obecnej.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.