Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / Philipiak Polska Sp. z o.o.

Philipiak Polska Sp. z o.o.

Branża: sprzedaż bezpośrednia
Klient: Philipiak Polska Sp. z o.o.
Projekt: kompleksowe usługi wysyłki pocztowej oraz umawianie spotkań
Cel: Wysokiej jakości drukowanie, złożone personalizowanie i bezbłędne wysyłki adresowe.
W początkowym okresie współpracy umawianie potencjalnych Klientów na prezentacje po co najmniej 30 osób na każdy termin.

Zakres usług:
Cykliczny druk materiałów, złożona personalizacja, bigowanie, konfekcjonowanie i nadanie do Urzędów pocztowych.
Klient posiada wysokiej jakości produkty, które ułatwiają przygotowanie zdrowych posiłków.
Grupą docelową naszego Klienta są osoby o wyższej zamożności.
Początkowy etap współpracy zaczynaliśmy od udzielana licencji na BD typu B2C  ze zgodami oraz zapraszaliśmy osób na prezentacje.

W ramach obecnego Projektu do naszych zadań było kompleksowa usługa druku materiałów zgodnie ze szczegółową specyfikacją, personalizacja jednego elementu i kopertowanie 2 elementów do koperty celem dalszej wysyłki pocztowej.  Drukowane materiały wyróżniały się złożonością w postaci: wybiórczego lakierowania materiałów, kodów kreskowych, bigowanie i perforacje.

Druk materiałów odbywał się co tydzień w ilościach ok. kilkudziesięciu tysięcy sztuk.

Efekty: Nasz Zespół był doceniony za bardzo szybką realizacje, za jakość i precyzyjność powierzonych zadań. Klient był bardzo zadowolony ze współpracy, profesjonalizmu działań, przepływu informacji.

Szczególne słowa uznania należą Panu Tomaszowi Filipiakowi – Prezesowi Zarządu za zaufanie oraz przygotowanie wysokiej jakości produktów, a także Pani Agnieszce Mikołajczuk – Dyrektorowi Zarządzającemu ze strony Klienta za zaangażowanie i duże wsparcie w rozwój wspólnego Projektu oraz z naszej strony Anastazji Vysloguzowej – Kierownikowi Projektu.

Referencje: Interesująca współpraca na dużą skalę w latach 2007-2008 oraz 2017.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.