Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / Mediacom Warszawa Sp. z o.o.

Mediacom Warszawa Sp. z o.o.

Branża: Domy mediowe.
Klient: Mediacom Warszawa Sp. z o.o. Dom mediowy zajmuje się tworzeniem kampanii marketingowych od kreatywnego pomysłu po finalne wdrożenie, czyli zakup mediów i mierzenie rezultatów. Łączy kreatywne pomysły z zaawansowanymi analizami i badaniami. MediaCom jest jednym z największych w Europie i najczęściej nagradzanym domem mediowym w konkursach branżowych. Zdobył już 47 statuetek Effie oraz 43 statuetki Media Trendy.
Projekt: Generowania profilowanych leadów (PL) osób zainteresowanych jazdami próbnymi nowymi autami.
Cel: Dostarczenie wysokiej jakości kilku tysięcy profilowanych leadów – właścicieli firm wstępnie zainteresowanych zakupem samochodu marki Skoda.

Zakres usług: Nasza współpraca polegała na generowaniu PL na rzecz marki Skoda i dalszym przekazaniu ich do CC Skoda celem odbycia jazdy próbnej lub przygotowania i przeslania oferty na etapie zawarcia umowy na zakup nowego samochodu.

W ramach współpracy zadaniem MR było: przygotowanie profilowej bazy danych właścicieli firm; budowanie relacji z potencjalnymi Klientami; badanie potrzeb rozmówców; pozyskiwanie od potencjalnych Klientów ważnych informacji, w tym liczbę posiadanej floty, określenie preferencji modeli lub segmentu aut, określenie planowanego terminu zakupu auta; rekomendowanie zalet samochodów marki Skoda, monitorowanie i analizowanie procesów realizowanej usługi. Bieżące szczegółowe raportowanie i ciągła poprawa jakości realizowanych usług przynosiły zadowalające efekty wszystkim Stronom.

Współpraca miała charakter rozwojowy. Oprócz działań telemarketingowych pozyskiwaliśmy PL za pomocą wysyłek mailingowych, z internetu i wiele innych form komunikacji.

Efekty: Generowaliśmy miesięcznie ponad 300 PL wysokiej jakości i łącznie kilka tysięcy PL w całym okresie współpracy.

W porównaniu z analogicznym okresem 2015 r., od stycznia do sierpnia w 2016 roku zanotowano wzrost sprzedaży nowych aut Skoda o ponad 30 procent. Najchętniej wybieranym przez Polaków samochodem pozostaje niezmiennie model Octavia, który do sierpnia kupiło 80 700 osób – to o 14,2 % więcej niż w sierpniu 2015 roku. Cały rynek samochodów w sierpniu wyniósł 28 332 sztuki, co oznacza wzrost do sierpnia 2015 o 20,25%.

Źródło: Czytaj więcej: http://www.gloswielkopolski.pl/motofakty/a/skoda-liderem-rynku-nowych-samochodow,10648590/

W całym 2016 roku sprzedano 52 288 nowych samochodów Skoda, co stanowi wzrost o 17,7% w stosunku do 2015 roku.
Źródło: http://www.pzpm.org.pl/pl/Rynek-motoryzacyjny/Rejestracje-samochody-osobowe-i-dostawcze/Rok-2016/Grudzien-2016r

Szczególne słowa uznania należą do Pani Marcie Bartosik – Response Manager, Pani Annie Stefańskiej – Mediacom Response Specialist oraz Panu Tomaszowi Wróbel – CRM Manager z Działu Marketingu Skoda za zaangażowanie i duże wsparcie w rozwój wspólnego projektu. A z naszej Strony Pani Bożenie Załęckiej – Prezes Zarządu oraz Małgorzacie Autuch – Kierownik Projektu.

Referencje: Stała, rozwojowa współpraca w okresie 2 lat, tj. od 2015 do 2016 roku.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.