Aktualnie jesteś w: Home / Referencje / Francuski Instytut Gospodarki Polska Sp. z o.o.

Francuski Instytut Gospodarki Polska Sp. z o.o.

Branża: Szkolenia i doradztwo strategiczne.
Klient: Francuski Instytut Gospodarki Polska Sp. z o.o. FIG od przeszło 20 lat szkoli i doradza liderom rynku w Polsce i we Francji w ich rozwoju Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, finansach, sprzedaży oraz optymalizacji struktur organizacyjnych dużych przedsiębiorstw.
Projekt: W okresie 10-ciu lat współpracy wspieraliśmy Klienta w rozwoju wykorzystując wszystkie formy komunikacji bezpośredniej. Najwięcej realizowaliśmy wysyłek pocztowych z naszej, biznesowej bazy Efekt.
Cel: Bezpośrednie dotarcie do osób decyzyjnych w dużych firmach, głównie w korporacjach z unikalną ofertą Klienta.

Zakres usług: Systematyczne udostępnianie profilowanych baz B2B głównie do tradycyjnej wysyłki pocztowej listów, umawianie osób na różne szkolenia oferowane przez Klienta.

Przy wysyłce listów każdy pakiet składał się z kilku wybranych elementów przekazu marketingowego.

 Efekty: Jest nam miło w jakimś stopniu przyczyniliśmy się do pozyskania wielu Klientów strategicznych takich jak: Orlen, PGNiG, Orange, Rockwool, Europejski Fundusz Leasingowy, Ambra, Work Service.

Słowa podziękowania należą się Panu Tadeuszowi Wożniakowi – Dyrektorowi Generalnemu za zaufanie i wieloletnią współpracę oraz Pani Joannie Nawrockiej i Pani Iwonie Janeczek – Kierowniczkom Projektów.

Z naszej strony Mariuszowi Gale – Kierownikowi Działu Wysyłek oraz Alicji Arndt – Opiekunowi Klienta.

Jako dodatkowe referencje i rekomendacje wysokiej jakości usług Klienta warto wspomnieć iż Zarząd w naszej Spółki uczestniczył w szkoleniach, a ponadto Zespół FIG  na czele z Panem Tadeuszem Woźniakiem organizował dla naszej Spółki szkolenie dla Zarządu, Kadry wyższego i średniego szczebla – Balanced Scorecard, zarządzanie kartą wyników.

Referencje: Stała, wieloletnia współpraca w okresie 2003 – 2012.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.