Aktualnie jesteś w: Home / Blog / FINALIŚCI KONKURSU ENGAGE AWARDS 2023

FINALIŚCI KONKURSU ENGAGE AWARDS 2023

FINALIŚCI KONKURSU ENGAGE AWARDS 2023

23.10.2023

Poznaj finalistów konkursu Engage Awards 2023 – jedynego takiego programu w Wielkiej Brytanii.
W tym roku nagrody będą przyznawana już po raz ósmy. Konkurs ma na celu wyróżnienie innowacji i doskonałości w całym spektrum zaangażowania klientów i pracowników. Nagradzane są firmy każdej wielkości za innowacyjne zaangażowanie w obsługę oraz rozwój klientów i pracowników.

Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Potwierdza to rekordowa liczba zgłoszeń, która napłynęła od firm w tym 2023 roku.

W opiniach jurorów tegoroczne zgłoszenia reprezentowały najwyższy jak dotąd poziom. Oznacza to, że w ostatnim latach firmy coraz więcej uwagi poświęcają swoim pracownikom i klientom.

Zwycięzcy roku 2023 zostaną ogłoszeni podczas naszej ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się 28 listopada w jednym z wiodących londyńskich lokali The Brewery na Chiswell Street.

Dyrektor zarządzający EBM, Nicholas Rust, skomentował tegoroczny konkursu Engage Awards 2023 „Rok 2023 jest bardzo ekscytujący dla programu, ponieważ przenosimy naszą olśniewającą ceremonię do nowego miejsca, jakim jest The Brewery w Londynie. Od naszej społeczności wiemy, że w obszarze zaangażowania klientów i pracowników wdrażanych jest kilka fantastycznych inicjatyw i nie możemy się doczekać, aby świętować sukcesy tych organizacji, dla których ludzkie doświadczenie jest podstawą wszystkiego, co robią”.

Wśród nominowanych są również firmy, które mają swoje oddziały w Polsce. Nagrodzone zostały firmy z wielu branż, w tym również z branży energetycznej, OZE.

W Polsce występują w tych branżach bardzo duże różnice w jakości obsługi. Dlatego już teraz każda firma powinna zadbać o swoich klientów, zarówna duża, która ma wiele do stracenia, ale i do zyskania.

Powinna też zadbać o swoich klientów mikro firma, która dopiero zaczyna ekspansje podboju rynku i zależy jej na efektywnym wzroście i wysokim zysku operacyjnym.

Co myślicie o konkursie najlepszych firm w Polsce, które dbają o swoich Pracowników i Klientów?

Czy podobnie jak Engage Awards 2023 warto zrobić jeden konkurs dla firm, które dbają zarówno o swoich pracowników i klientów, czy odrębne dwa konkursy?

Opinie w tym temacie można pozostawić pod publikacją na LinkedIn: https://www.linkedin.com/posts/jan-zalecki_top-topfirmy-obsagkugaklientaaejw-activity-7122229289143443456-B-fg?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

#TOP #TOPFirmy #ObsługaKlientaów #Jakość #Konkurs #NajlepszeFirmy

Jak oceniasz ten artykuł?
[Total: 1 Average: 5]

Kategorie bloga

O Redakcji i Blogu

Artykuły na bloga powstają w zespole pod redakcją Jana Załęckiego – Od samego początku kariery zawodowej dążyłem do wspierania w rozwoju obecnych i przyszłych liderów rynków. Naszym Klientom oferuję innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na osiąganie celów strategicznych. Tworzymy blog ekspercki dotyczący marketingu relacji. Teorię marketingową i statystyki zawarte w światowych raportach łączymy z case study – fachowo analizujemy bieżącą sytuację na rynku i prognozy w marketingu relacji, który stanowi podstawę tematyczną w naszych artykułach.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.