Aktualnie jesteś w: Home / Blog / Omnichannel Lead Generation – innowacyjne techniki integracji wszystkich punktów styku z klientem

Omnichannel Lead Generation – innowacyjne techniki integracji wszystkich punktów styku z klientem

Omnichannel Lead Generation – innowacyjne techniki integracji wszystkich punktów styku z klientem

12.05.2017

W dniu 11 maja 2017 r. odbyły się Warsztaty: LEAD GENERATION 2017 – Jak efektywnie wykorzystać potencjał generowanych leadów? Trendy * Narzędzia * Case studies. organizowane przez gazetę Rzeczpospolita.
Jednym z Prelegentów był Pan Jan Załęcki-Wiceprezes Spółki Marketing Relacji. Tematem prelekcji Prezesa na Warsztatach, był: „Omnichannel Lead Generation – innowacyjne techniki integracji wszystkich punktów styku z klientem.
Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.
Do pobrania

Jak oceniasz ten artykuł?
[Total: 0 Average: 0]

Kategorie bloga

O Redakcji i Blogu

Artykuły na bloga powstają w zespole pod redakcją Jana Załęckiego – Od samego początku kariery zawodowej dążyłem do wspierania w rozwoju obecnych i przyszłych liderów rynków. Naszym Klientom oferuję innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na osiąganie celów strategicznych. Tworzymy blog ekspercki dotyczący marketingu relacji. Teorię marketingową i statystyki zawarte w światowych raportach łączymy z case study – fachowo analizujemy bieżącą sytuację na rynku i prognozy w marketingu relacji, który stanowi podstawę tematyczną w naszych artykułach.

Marketing Relacji Sp. z o.o., ul. Mangalia 4, lok. 206, 02-758 Warszawa, KRS 0000322803, NIP 951-22-75-561, Kapitał zakładowy: 200 000 zł
© 2024 Marketing Relacji Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.