Co-sponsoring.
Dobrym rozwiązaniem na zbudowanie bazy po niższych kosztach jest skorzystanie z co-sponsoringu. Jest to usługa, którą przygotowujemy i czuwamy nad jej sprawną i efektywną realizacją.

Nasi Klienci określają profil grupy docelowej. W zamian za umieszczenie logo Waszej firmy i pokrycie częściowych kosztów uzyskujecie: reklamę oraz wysokiej jakości Leady sprzedażowe. Tym samym Wasza firma staje się współwłaścicielami pozyskiwanych przez nas danych.
Rekordy przekazujemy na bieżąco wg uzgodnień lub bezpośrednio online.

Korzyści ze współpracy są duże:

  • Obniżka kosztów
  • Zmniejszenie ryzyka
  • Zwiększenie sprzedaży produktów lub usług
  • Zwiększenie sprzedaży Profilowanych Leadów
  • Zwiększenie przychodów
  • Zwiększenie zysków

Co-rejestracja.
Jest to usługa pozyskiwania na bieżąco nowych danych interesujących prospektów – potencjalnych Klientów. Odbywa się to podczas rejestracji w określonym – jednym serwisie internetowym. Osoba rejestrująca się do jednego serwisu otrzymuje propozycję zapisania się do drugiego, polecanego serwisu, o interesującej tematyce.
Korzyścią dla takiej osoby jest oszczędność czasu. Uzupełnia ona tylko raz formularz rejestracyjny. Dodatkowo zaznacza, że wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych również z Państwa Firmy. Respondent zostaje dopisany do naszej bazy danych. Dane profilowanego rekordu są automatycznie przesyłane na serwer Waszej Firmy. Dzięki temu możliwe jest stałe powiększanie Państwa bazy. Rozliczamy się za efekt, tj. za każdą pozyskaną rejestrację.