System Wsparcia Sprzedaży i Budowania Lojalności (System WSiBL).

Na stronie naszego Klienta stawiamy dedykowany system wraz z Regulaminem do tworzenia BD w formie cyfrowej. Program umożliwi zbieranie, poprawianie danych z możliwością wypisywania się osób z bazy za pośrednictwem loginu i hasła. Umożliwia on pełną integrację i automatyzację działań marketingowych.

Główne moduły i funkcjonalności Systemu:

 1. Baza Klientów – moduł automatycznie zbuduje bazę Klientów. Zgromadzi kontakty i wszystkie informacje o Klientach w jednym miejscu pierwszego zakupu / usługi.
 2. Aktualizacja i usuwanie danych – system umożliwia Klientom, za pośrednictwem strony www, indywidualnym loginie i haśle samodzielną aktualizację i usuwanie swoich danych z bazy.
 3. Moduł lojalnościowy – motywuje Klientów do większych i częstszych zakupów.
  Obsługa programu jest bardzo prosta. Nawet nie wymaga komputera w miejscu sprzedaży. Automatycznie stworzy galerię nagród i osobiste profile klientów. Będzie też kontaktował się z Klientami informując i motywując do działania.
 4. Darmowa reklama – Specjalny moduł zachęci Klientów do umieszczania reklamy na swoich profilach Facebooka. Każdy korzystający z tego portalu ma średnio ponad 100 znajomych, którzy czytają wszystko to co zostanie umieszczone przez każdego znajomego. Reklama Waszej firmy trafi do tysięcy osób zupełnie za darmo.
 5. Samodzielne ustalanie promocji i nagród – funkcjonalność systemu umożliwia Firmie samodzielne ustalanie i zamianę wartości zakupów na punkty np. za każdą 1 zł = 1 pkt. Następnie można samodzielnie ustalać określone profity dla Klientów za zgromadzoną, określoną ilość punktów. Opiera się to na tym, że Firma zwykle posiada najlepszą wiedzę o tym czego potrzebują jej Klienci. Funkcjonalność systemu umożliwia pozyskanie takich informacji od Klientów. Będzie to dodatkowa forma marketingowa, która uwielbiają Klienci. Korzystając z tej wiedzy Firma przygotuje najbardziej motywujące nagrody dla swoich Klientów.
 6. Badanie Opinii Klientów – ten moduł automatycznie zbiera opinie Klientów na temat jakości usług. Jak wiadomo te informacje są kluczowe do dalszego rozwoju każdej firmy. Dzięki temu zyskuje się pozytywne rekomendacje przydatne w promocji i przekonywaniu sceptyków. Tym samym ta funkcjonalność umożliwia wyłapywanie sygnałów niezadowolenia i w porę naprawienia ewentualnych błędów popełnianych przez Pracowników. Pozytywne opinie automatycznie pojawią się na stronie internetowej. Prawdziwe rekomendacje Klientów, to najlepszy sposób przekonywania.
 7. System Poleceń – specjalny system poleceń ułatwia zdobywanie nowych Klientów poprzez Facebooka, pocztę e-mail i bezpośrednie kontakty.
 8. Bony zniżkowe – to Klienci kochają najbardziej. Bon zniżkowy to najszybszy sposób, aby zachęcić potencjalnego Klienta.
 9. Podziękowania – moduł automatycznie wyśle podziękowanie po dokonanej transakcji. Przypomni dodatkowo o nagrodach i zmotywuje do dalszej zabawy i zakupów. Zachęci do polecania i umieszczania informacjo o Firmie na Facebooku. Jak wiadomo podziękowania to bardzo ważny element budowania lojalności.
 10. Przypomnienia – w przypadku dłuższego braku aktywności danego Klienta moduł przypomni o Ofercie i zmotywuje do ponownego zakupu.
 11. Życzenia na urodziny – moduł gwarantuje, że Firma już nigdy nie zapomni o swoich Klientach.
  System każdego dnia rano sprawdza, którzy Klienci mają urodziny i wysyła do nich, ułożone wcześniej przez Wasza firmę życzenia. Dodatkowo w prezencie z tytułu urodzin można przyznać automatem dla Jubilata specjalne punkty.
 12. Odzyskiwanie Klientów – Specjalny moduł systemu pozwoli wychwycić osoby, które przestały korzystać z zakupów / usług Firmy i zastanawiają się nad „przejściem do konkurencji” !
  Dzięki wskazaniu Klientom zagrożenia można Klientów utrzymać na znacznie dłuższy okres.
 13. Promotorzy – System selekcjonuje grupę najbardziej aktywnych Klientów, którzy reklamują Firmę
  i polecają swoim znajomym. Dzięki temu Firma zyskuje potężne możliwości marketingowe i stałe źródło nowych Klientów.
 14. Klienci VIP – Niespełna 20% Klientów generuje aż 80% przychodów. System selekcjonuje najbardziej wartościowe Osoby pod względem realizowanych transakcji i całkowitej wartości Klienta. System podpowiada kogo należy otoczyć najlepszą opieką.
 15. Foldery i ulotki – ten system jako jedyny daje się łatwo zintegrować z drukowanymi materiałami reklamowymi. Umożliwia on zdobywanie Klientów nie tylko przez Internet, ale także wszędzie tam gdzie są umieszczane reklamy i rozdawane ulotki.
 16. Facebook – Dzięki systemowi zwiększa się skuteczność i atrakcyjność swojego fanpagu. Klienci mogą bezpośrednio sprawdzać punkty na Facebooku. Mogą uzyskać także pomysły na atrakcyjne posty i angażowanie użytkowników dzięki opiniom i galerii nagród.
 17. Interaktywna Karta Klienta – Unikalna karta Klienta za sprawą specjalnego kodu i smartfona pokazuje stan punktów na koncie, umożliwia podgląd nagród i wysyłanie poleceń.
 18. Strona www – Cały program lojalnościowy i system zdobywania Klientów może zostać szybko zintegrowany ze stroną internetową Firmy. Klienci będą mieć dostęp do panelu sprawdzania punktów, systemu poleceń wprost ze strony internetowej Waszej Firmy.
 19. Pełna integracja z Firmą – Wszystkie kanały promocyjne Firmy za pomocą funkcjonalności Systemu w łatwy sposób można zintegrować w całość. Oznacza to, że integracja znacząco wpłynie na poprawę efektów całego marketingu Waszej Firmy.
 20. Własne zasady – system umożliwia określenie dla swoich Klientów własnych zasad każdej kampanii. Wyjątkowo duża elastyczność oraz funkcjonalność systemu gwarantuje wyjątkowo wysokie efekty w trakcie trwania kampanii oraz w kolejnych miesiącach po kampanii.